śr. 22 listopada 2017
 
Szukaj
?
 
 
 
Katedra Technologii i Systemów Inżynierii Środowiska
 
 
 

Kierownik Katedry

prof. dr hab. inż. Józefa Wiater

Zastępca Kierownika Katedry

dr hab. inż. Izabela Bartkowska

Sekretariat Katedry

mgr inż. Elżbieta Żebranowicz pok. WB-3/10 tel. 85 746 95 63 wb.ktisis(at)pb.edu.pl

Pracownicy naukowo - dydaktyczni

prof. dr hab. inż. Józefa Wiater, prof. zw. pok. WB-3/9 tel. 85 746 95 63 j.wiater(at)pb.edu.pl
prof. dr hab. inż. Lech Dzienis pok. WB-4/37 tel. 85 746 96 49 l.dzienis(at)pb.edu.pl
prof. dr hab. inż. Anatoli Hurynovich pok. WB-4/9 tel. 797 995 963 a.gurinowicz(at)pb.edu.pl
dr hab. inż. Aleksander Kiryluk, prof. PB pok. WB-3/33 tel. 797 995 919 a.kiryluk(at)pb.edu.pl
dr hab. inż. Izabela Bartkowska pok. WB-4/36 tel. 85 746 96 49 i.bartkowska(at)pb.edu.pl
dr hab. inż. Elżbieta Skorbiłowicz pok. WB-3/30 tel. 797 996 001 e.skorbilowicz(at)pb.edu.pl
dr hab. inż. Mirosław Skorbiłowicz pok. WB-3/30 tel. 797 996 001 m.skorbilowicz(at)pb.edu.pl
dr hab. inż. Katarzyna Ignatowicz pok. WB-3/5 tel. 571 443 148 k.ignatowicz(at)pb.edu.pl
dr hab. inż. Iwona Skoczko pok. WB-3/8 tel. 571 443 151 i.skoczko(at)pb.edu.pl
dr hab. Janina Piekutin pok. WB-3/4 tel. 571 443 147 j.piekutin(at)pb.edu.pl
dr hab. inż. Wojciech Dąbrowski pok. WB-3/3 tel. 571 443 146 dabrow(at)pb.edu.pl
dr inż. Dariusz Boruszko pok. WB-3/3 tel. 571 443 146 d.boruszko(at)pb.edu.pl
dr inż. Jacek Leszczyński pok. WB-3/5 tel. 571 443 148 jleszczynski(at)pb.edu.pl
dr Adam Łukowski pok.WB2/15d tel. 571 443 156 a.lukowski(at)pb.edu.pl
dr inż. Joanna Struk-Sokołowska pok. WB-3/6 tel. 571 443 149 j.struk(at)pb.edu.pl
dr inż. Paweł Biedka pok. WB-4/5 tel. 571 443 144 p.biedka(at)pb.edu.pl
dr inż. Wojciech Kruszyński pok. WB-4/8 tel. 571 443 143 w.kruszynski(at)pb.edu.pl
dr inż. Izabela Tałałaj pok. WB-4/34 tel. 571 443 162 i.talalaj(at)pb.edu.pl
dr inż. Joanna Gwoździej-Mazur pok. WB-4/4 tel. 797 995 965 j.mazur(at)pb.edu.pl
dr inż. Maria Walery pok. WB-4/34 tel. 571 443 162 m.walery(at)pb.edu.pl
dr inż. Agnieszka Trębicka pok. WB-4/35 tel. 797 995 966 a.trebicka(at)pb.edu.pl
dr inż. Joanna Kazimierowicz pok. WB-4/8 tel. 571 443 143 j.kazimierowicz(at)pb.edu.pl
mgr inż. Piotr Ofman pok. WB-3/32 tel. 571 443 155 p.ofman(at)pb.edu.pl
mgr inż. Ewa Szatyłowicz pok. WB-3/8 tel. 571 443 151 e.szatylowicz(at)pb.edu.pl

Pracownicy dydaktyczni

dr inż. Elżbieta Grygorczuk-Petersons pok. WB-3/31 tel. 571443153 e.petersons(at)pb.edu.pl
dr inż. Anna Siemieniuk pok. WB-3/7 tel. 571 443 150 a.siemieniuk(at)pb.edu.pl
dr Joanna Szczykowska pok. WB-3/7 tel. 571 443 150 j.szczykowsk(at)pb.edu.pl
dr inż. Lech Magrel pok. WB-3/4 tel. 571 443 147 l.magrel(at)pb.edu.pl
dr inż. Joanna Dolecka pok. WB-4/35 tel. 797 995 966 j.dolecka(at)pb.edu.pl
dr inż. Maria Orzechowska pok. WB-4/35 tel. 797 995 966 m.orzechowska(at)pb.edu.pl
dr inż. Dariusz Warentowicz pok. WB-4/7 tel. 797 995 965 d.wawrentowicz(at)pb.edu.pl
dr inż. Jacek Dawidowicz pok. WB-4/7 tel. 571 443 145 j.dawidowicz(at)pb.edu.pl

Pracownicy techniczni

mgr inż. Dawid Łapiński pok. WB-3/32 tel. 571 443 155 d.lapinski(at)pb.edu.pl
mgr inż. Elżbieta Żebranowicz pok. WB-3/10 tel. 85 746 95 63 e.zebranowicz(at)pb.edu.pl
Jacek Kuprjanowicz pok. WB-3/21 tel. 797 995 917 j.kuprjanowicz(at)pb.edu.pl