pt. 23 marca 2018
 
Szukaj
?
 
 
 
Aktualności
 
 
 
Biznes się buduje z Unitalentem i WBiIŚ PB
 

Jeżeli jesteś młody, ambitny i chcesz założyć własny biznes - ta inicjatywa może być dla Ciebie. Fundacja Grupy Unibep Unitalent we współpracy z Wydziałem Budownictwa i Inżynierii Środowiska organizuje cykl spotkań z praktykami biznesu.
Zapraszamy we wtorek, 27 lutego, o godz. 16:00 do Sali Rady Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej (ul. Wiejska 45 E, Białystok).

Spotkanie będzie opierało się na zasadzie 3x30 - trzy części tematyczne po pół godziny.

We wtorek w tzw. "części mentorskiej" Paweł Markowski opowie o tym, jak się wyróżnić z tłumu, czyli o tym jak tworzyć unikalne produkty i usługi. Paweł Markowski jest członkiem Rady Nadzorczej Unibep SA, przez kilka lat związany był z Grupą Zelmer jako dyrektor rozwoju strategicznego, a później  odpowiadał w zarządzie firmy za łańcuch dostaw. Był też dyrektorem zarządzającym BPI Polska - firmy doradczej specjalizującej się w strategiach rozwoju i transformacjach przedsiębiorstw.
W tzw. "części inspirującej" na kolejnych spotkaniach będzie można poznać ludzi, którzy są przedsiębiorczy i robią w życiu to co lubią. We wtorek będzie to Mateusz Wrześniewski, właściciel Crew4you. Mateusz przez lata pracował w telewizji TVN, codziennie spotykał gwiazdy mediów, robił zdjęcia do kultowych programów telewizyjnych. Zrezygnował z tego, by założyć własną działalność producencką. Jego firma ma siedzibę w Białymstoku, ale pracuje zarówno na rynku lokalnym, jak też ogólnopolskim. Była sława i pieniądze, a dziś?  - zalety i wady prowadzenia własnej działalności - o tym opowie Mateusz Wrześniewski.
Na koniec ("części pomysłów" - tak nazwali ją organizatorzy) uczestnicy będą mogli opowiedzieć o swoim projekcie biznesowym. Przyjdź, przedstaw swój pomysł, zyskaj wsparcie mentorów i nowe kontakty. Dla osób, które przedstawią najciekawsze pomysły na spotkaniu, Unitalent przygotował zaproszenia na wyjazdowe szkolenie biznesowe, a w finale akcji "Biznes się buduje" -  10 000 zł.

Spotkania odbywają się w ostatni wtorek miesiąca: 27 lutego, 27 marca, 24 kwietnia i 29 maja.

Przed spotkaniem organizatorzy proszą o wysłanie zgłoszenia na adres: unitalent@unibep.pl

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1989791504608322/