pt. 15 grudnia 2017

Rekrutacja do projektu 2WORK

Za nami zrealizowane warsztaty, szkolenia oraz wizyty studyjne, czas na kolejne ! Jeżeli nie jesteś jeszcze uczestnikiem projektu a studiujesz na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska na ostatnich semestrach studiów stacjonarnych I lub II stopnia na kierunku: Budownictwo(II), Inżynieria środowiska(II), Architektura krajobrazu(I,II), Gospodarka przestrzenna(I,II).  to zapraszamy właśnie Ciebie! Z dniem 18.09.2017 r. ruszyła ponowna rekrutacja do projektu „2WORK- kompleksowy program kształtujący kompetencje i kwalifikacje, zwiększający szanse absolwentów na rynku pracy”.
Rekrutacja będzie prowadzona poprzez stronę internetową projektu www.2work.pb.edu.pl i potrwa do 17 października.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Wszystkie działania finansowane są ze środków UE.

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.2work.pb.edu.pl