pt. 24 listopada 2017

seminarium naukowe pt.: Studenckie Ujęcie Problemów Rolnictwa, Inżynierii Lądowej i Leśnictwa

Koło Naukowe ROLKA oraz Koło Młodych Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa przy Politechnice Białostockiej mają ogromną przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na seminarium naukowe pt.: "Studenckie Ujęcie Problemów Rolnictwa, Inżynierii Lądowej i Leśnictwa" , która odbędzie się dnia 25 stycznia 2017r. w godzinach 10:00-15:00  w Auli im. Prof. A. Królikowskiego w budynki Inno-Eko-Tech Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska, ul. Wiejska 45E.

Na zgromadzeniu będą poruszane nowoczesne zagadnienia dotyczące rolnictwa, budownictwa, ekologii, leśnictwa oraz zwrócenie uwagi na powiązanie tych dziedzin w wielu sferach nauki i techniki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w seminarium!