pt. 23 marca 2018
 
Szukaj
?
 
 
 
Aktualności
 
 
 
Gratulacje dla stypendystów MNiSW
 

Są zdolni, pracowici i mają osiągnięcia naukowe. W czwartek (22 lutego) Rektor prof. Lech Dzienis gratulował i wręczał dyplomy stypendystom Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego  – 16 studentom i 2 pracownikom naukowym Politechniki Białostockiej.
Uroczystość odbyła się w Centrum Nowoczesnego Kształcenia przed XIII posiedzeniem Senatu PB.
Jesteście twórczy, jesteście zdolni i mam nadzieję, staniecie się inspiracją dla pozostałych naszych studentów oraz młodych naukowców. W imieniu senatorów Politechniki Białostockiej oraz swoim własnym składam wszystkim stypendystom Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego najserdeczniejsze gratulacje. Niech ta nagroda będzie dla Państwa przede wszystkim powodem do satysfakcji, ale także elementem stymulującym do dalszych osiągnięć – mówił Rektor prof. Lech Dzienis. I dodawał: Mamy coraz większe gremium laureatów, którzy sięgają po te honorowe wyróżnienia. Cieszy mnie również fakt, że poszerzył się zakres wydziałów, które zostały beneficjentami konkursu. Tę chlubną działalność zapoczątkował Wydział Mechaniczny, a dziś do grupy jednostek, które mogą poszczycić się wyróżnionymi studentami dołączyły kolejne trzy Wydziały.

Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2017/2018 otrzymało 16 studentów Politechniki Białostockiej:

z Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska:
Aleksandra Golonko – kierunek biotechnologia
Adam Janucik – budownictwo

 
galeria
 
Gratulacje dla stypendystów MNiSW