śr. 21 lutego 2018

Konferencja Naukowa: Współczesne problemy inżynierii produkcji. Przemysł Rolno-Spożywczy - Transport - Energia i Środowisko

Katedra Inżynierii Rolno-Spożywczej i Kształtowania Środowiska, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej, Katedra Energetyki i Środków Transportu, Wydział Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Polskie Towarzystwo Inżynierii i Techniki Przetwórstwa Spożywczego "SPOMASZ"

mają zaszczyt zaprosić na Konferencję Naukową:

"Współczesne problemy inżynierii produkcji. Przemysł Rolno-Spożywczy - Transport - Energia i Środowisko"

organizowaną z okazji

Jubileuszu 70-lecia urodzin i 45-lecia pracy zawodowej prof. dr hab. inż. Wiesława Piekarskiego i prof. dr hab. inż. Romana Hejfta, która odbędzie się w dniach 16-18 maja 2018 roku w miejscowości Gawrych Ruda położonej nad jeziorem Wigry na skraju Wigierskiego Parku Narodowego.

Szczegóły odnośnie Konferencji, formularz zgłoszenia oraz wzór streszczenia znajdują się w załącznikach oraz na stronie www.wpip.uci.pb.edu.pl. Zgłoszenia elektroniczne pod adresem http://wpip.uci.pb.edu.pl/node/add/karta-zg-oszenia.