wt. 19 września 2017

Pierwsze szkolenie dla nauczycieli w ramach projektu VIPSKILLS Erasmus +

W ramach szkolenia nauczyciele podnosili swoje umiejętności w zakresie tworzenia i prowadzenia kursów e-learningowych. Ponadto w czasie wizyty mieli okazję zapoznać się z bazą dydaktyczną i laboratoryjną WBiIŚ. Goście wzięli udział w spotkaniach  z władzami uczelni i wydziału oraz reprezentantami poszczególnych katedr WBiIŚ. 26 kwietnia mieli możliwość uczestniczenia w konferencji "Nowoczesne technologie w Budownictwie- wyzwania XXI wieku".

Nauczyciele odwiedzili także CNK oraz Wydział Mechaniczny, gdzie mieli możliwość obejrzenia łazików marsjańskich i samochodów, konstruowanych na politechnice. Ponadto na zaproszenie firmy KAN udali się do fabryki w celu zobaczenia linii produkcyjnej. Czas wolny upłynał na poznawianiu Białegostoku oraz okolic.

I szkolenie dla nauczycieli w ramach projektu VIPSKILLS Erasmus +