czw. 20 lipca 2017

Studenci Koła Naukowego Przedsiębiorczość z wizytą w Kombinacie Budowlanym

W dniu 01.grudnia 2016r. studenci Koła PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ odwiedzili Kombinat Budowlany Sp. z o.o. Spółka powstała w 1993 roku. W trakcie 23 lat działalności na rynku mieszkaniowym firma oddała do użytku około 6 tysięcy mieszkań, apartamentów i domów jednorodzinnych. W trakcie spotkania z Wiceprezesem Kombinatu Budowlanego studenci zadawali pytania dotyczące działalności, technologii oraz praktyk, staży i możliwości podjęcia pracy po ukończeniu studiów. Prezes jednoznacznie zaprosił studentów do zapoznania się z firmą i nawiązywania różnych form współpracy. Wszyscy uczestnicy spotkania stwierdzili, że owocne są spotkania z „przemysłem”. Przedsiębiorcy poznają „przyszłych pracowników” a studenci zapoznają się z „przyszłymi pracodawcami”.

Opracowanie – dr inż. Jerzy Obolewicz