czw. 20 lipca 2017

Sukces studentów kierunku Budownictwo

Dwójka studentów p. Hubert Malinowski i p. Mateusz Oksimowicz - członkowie Koła DROGOWIEC, przygotowali pod kierunkiem dr inż. Roberta ZIÓŁKOWSKIEGO referat i wzięła udział w IV Krakowskiej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Transportu "KOKONAT 2017" (Kraków 20-21.04.2017). Decyzją Komitetu Naukowo-Programowego konferencji studenckiej przyznano im III miejsce i tytuł "Brązowego kokosa" za wygłoszenie referatu pt. "Badania prędkości odcinkowej na wybranych drogach w województwie podlaskim". Uczestnictwo w konferencji było finansowane przez SITK RP o/Białystok.

Patronami honorowymi konferencji byli:  p. Andrzej Adamczyk - Minister Infrastruktury i Budownictwa, p. Jarosław Gowin - Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, p. Józef Pilch -Wojewoda Małopolski, p. Jacek Krupa - Marszałek Województwa Małopolskiego, p. Jacek Majchrowski - Prezydent Miasta Krakowa oraz JM Rektor PK prof. dr hab. inż. Jan Kazior.