śr. 22 listopada 2017

Targi Pracy Politechniki Białostockiej

Już wkrótce kolejna edycja Targów Pracy Politechniki Białostockiej, które odbędą się 24 października na Wydziale Elektrycznym.

Jeśli chcesz znaleźć pracę, porozmawiać z potencjalnym pracodawcą, zapoznać się z wymaganiami stawianymi w procesie rekrutacyjnym

albo

jeśli chcesz kogoś zatrudnić, porozmawiać kandydatami, poznać możliwości aplikujących na wybrane stanowiska

to

Biuro Karier Politechniki Białostockiej zaprasza Cię na swój flagowy projekt, nieprzerwanie realizowany od wielu lat - Targi Pracy PB, jedno z największych wydarzeń tego typu w regionie, odbywające się na początku każdego roku akademickiego. Już po raz kolejny spotykamy się na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej.

I tym razem przygotowaliśmy dla naszych uczestników wiele atrakcji. To niepowtarzalna okazja do zdobycia nowego doświadczenia, zbudowania swojego wizerunku.