70 lat WBiNŚ

Jubileuszowy album z okazji 70-lecia WBiNŚ PB

20-10-2021

W tym roku Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku obchodzi jubileusz 70-lecia powstania. Z tej okazji powstała publikacja przybliżająca piękną historię naszego Wydziału – Jubileuszowy Album Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej.

Dziękujemy wszystkim pracownikom oraz przyjaciołom Wydziału za pomoc i zaangażowanie przy powstawaniu tego albumu.

Zapraszamy do lektury!

Album Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku