WBiNŚ

Katedra Budownictwa i Inżynierii Drogowej

Kierownik Katedry – Prof. dr hab. inż. Michał Bołtryk


Nauczyciele akademiccy


Stopień/tytuł naukowy, Imię i Nazwisko Pokój Telefon/Kom. Email
Prof. dr hab. inż. Michał Bołtryk pok.WB-116A 797 995 953 m.boltryk [at] pb.edu.pl
dr inż. Beata Backiel-Brzozowska pok.WB-35B 517 177 553 b.backiel [at] pb.edu.pl
dr inż. Dorota Dworzańczyk-Krzywiec pok.WB-123A   d.dworzanczyk [at] pb.edu.pl
dr inż. Małgorzata Lelusz pok. WB-66B 797 995 956 m.lelusz [at] pb.edu.pl
dr inż. Dorota Małaszkiewicz pok. WB-123A   d.malaszkiewicz [at] pb.edu.pl
dr inż. Edyta Pawluczuk pok. WB-115A   e.pawluczuk [at] pb.edu.pl
dr inż. Katarzyna Kalinowska-Wichrowska pok. WB-122A   k.kalinowska [at] pb.edu.pl
dr inż. Krystyna Rauba pok. WB-115A   k.rauba [at] pb.edu.pl
dr inż. Natalia Stankiewicz pok. WB-66B   n.stankiewicz [at] pb.edu.pl
dr inż. Jakub Popławski pok. WB-66B   j.poplawski [at] pb.edu.pl
mgr inż. Nina Szklennik pok. WB-122A 797 995 960 n.szklennik [at] pb.edu.pl

Pracownicy techniczni


mgr Wioleta Rutkowska pok. WB-35B 797 995 962 w.rutkowska [at] pb.edu.pl
mgr inż. Grzegorz Ryszard Orzepowski pok. WB-046B 797 995 959 g.orzepowski [at] pb.edu.pl

Zakład Inżynierii Drogowej

Kierownik Zakładu – Prof. dr hab. inż. Władysław Gardziejczyk


Nauczyciele akademiccy


Stopień/tytuł naukowy, Imię i Nazwisko Pokój Telefon/Kom. Email
Prof. dr hab.inż. Władysław Gardziejczyk pok. WB-224A 797 995 987 w.gardziejczyk [at] pb.edu.pl
dr inż. Marek Motylewicz pok. WB-215A   m.motylewicz [at] pb.edu.pl
dr inż. Ewa Ołdakowska pok. WB-226A 797 995 988 e.oldakowska [at] pb.edu.pl
dr inż. Andrzej Plewa pok. WB-226A 797 995 988 a.plewa [at] pb.edu.pl
dr inż. Marta Wasilewska pok. WB-216A 797 995 989 marta.wasilewska [at] pb.edu.pl
dr inż. Paweł Gierasimiuk pok. WB-215A   p.gierasimiuk [at] pb.edu.pl
dr inż. Robert Ziółkowski pok. WB-216A 797 995 989 robert.ziolkowski [at] pb.edu.pl

Pracownicy techniczni


mgr inż. Andrzej Łaszkiewicz pok. WB-032B 797 995 995 a.laszkiewicz [at] pb.edu.pl
Na skróty
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.