WBiNŚ

Katedra Geotechniki i Mechaniki Konstrukcji

Kierownik Katedry – Prof. dr hab. inż. Katarzyna Zabielska-Adamska


Pracownicy dydaktyczni


Stopień/tytuł naukowy, Imię i Nazwisko Pokój Telefon/Kom. Email
Prof. dr hab. inż. Czesław Miedziałowski pok. 220A 797 995 940 c.miedzialowski [at] pb.edu.pl
Prof. dr hab. inż. Maria Sulewska pok. 22B   m.sulewska [at] pb.edu.pl
Prof. dr hab. inż. Katarzyna Zabielska-Adamska pok. 24B 797 995 969 kadamska [at] pb.edu.pl
dr hab. inż. Tadeusz Chyży, Prof. PB pok. 219B 797 995 941  
dr hab. inż. Janusz Krentowski pok. 220B 797 995 945  
dr hab. inż. Zenon Szypcio, Prof. PB pok. 23B 797 995 977 z.szypcio [at] pb.edu.pl
dr inż. Michał Baszeń pok. 222A 797 995 942 m.baszen [at] pb.edu.pl
dr inż. Krzysztof Czech pok. 222A 797 995 943 k.czech [at] pb.edu.pl
dr inż. Katarzyna Dołżyk-Szypcio pok. 23B 797 995 977 k.dolzyk [at] pb.edu.pl
dr inż. Wojciech Gosk pok. 32B 797 995 978 w.gosk [at] pb.edu.pl
dr inż. Joanna Krętowska pok. 223A   j.kretowska [at] pb.edu.pl
dr inż. Jarosław Malesza pok. 223A   j.malesza [at] pb.edu.pl
dr inż. Romuald Szeląg pok. 220B 797 995 945 r.szelag [at] pb.edu.pl
dr inż. Adam Walendziuk pok. 221A 797 995 946 a.walendziuk [at] pb.edu.pl
dr inż. Mariola Wasil pok. 25B 797 995 980 m.wasil [at] pb.edu.pl
dr inż. Iwona Chmielewska pok. 32B 797 995 978 i.chmielewska [at] pb.edu.pl
dr inż. Monika Mackiewicz pok. 229A 797 995 947 m.mackiewicz [at] pb.edu.pl
mgr inż. Sandra Mlonek pok. 229A 797 995 947 s.mlonek [at] pb.edu.pl
mgr inż. Małgorzata Wysocka pok. 32B 797 995 978 m.wysocka [at] pb.edu.pl

Pracownicy techniczni


mgr inż. Anna Żakowicz pok. 221A 797 995 946 a.zakowicz [at] pb.edu.pl
mgr inż. Dariusz Tymosiak pok. 27B 797 995 981 d.tymosiak [at] pb.edu.pl
Na skróty
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.