Instytut Nauk Leśnych

Kronika Instytutu Nauk Leśnych

27-06-2021

Drodzy Pracownicy, Studenci i Absolwenci oraz Przyjaciele Instytutu Nauk Leśnych i Zamiejscowego Wydziału Leśnego w Hajnówce!

Zapraszamy do dzielenia się swoimi wspomnieniami, refleksjami, wiedzą
i osiągnięciami dotyczącymi funkcjonowania naszej Jednostki:

• od roku 2019 – Instytutu Nauk Leśnych,
  • w latach 2011-2019 – Zamiejscowego Wydziału Leśnego w Hajnówce, kształcącego na kierunku leśnictwo,
  • w latach 2002-2011 – Zamiejscowego Wydziału Zarządzania Środowiskiem w Hajnówce, kształcącego na kierunkach ochrona środowiska oraz leśnictwo.

Chcemy stworzyć Kronikę obrazującą historię Zamiejscowego Wydziału PB w Hajnówce od początku powstania tj. od 2002 roku oraz jego kontynuatora INL, działającego w strukturze Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej. Planowane jest jej wydanie w formie albumu fotograficznego.

Będziemy wdzięczni za przesłanie wspomnień, zdjęć lub innych ciekawych dokumentów i pamiątek dotyczących Wydziału oraz Instytutu. Mamy nadzieję, że razem uda nam się stworzyć ciekawą publikację, zachowującą w naszej pamięci wspólnie spędzone chwile podczas nauki i pracy na Wydziale oraz w Instytucie. Chcielibyśmy, aby zebrany materiał stworzył pełen obraz zarówno tego, co było, jak również posłużył dalszemu rozwojowi naszej Jednostki.

Wszelkie materiały, fotografie, relacje, wspomnienia można przekazać:

• w formie elektronicznej na adres: kronika.inl@pb.edu.pl
  • osobiście w Białymstoku: mgr inż. Ewelina Ustymowicz, Instytut Nauk Leśnych w Białymstoku, ul. Wiejska 45E , 15-351 Białystok, pok. 131, tel. 85 746 95 41, kom. 789 126 199
  • osobiście w Hajnówce: mgr inż. Sylwia Lewsza, Instytut Nauk Leśnych w Hajnówce (CN-B), ul. Piłsudskiego 1A, 17-200 Hajnówka, pok. 1.2, tel. 85 682 95 00 wew. 46
  • Koordynatorowi projektu: mgr inż. Hanna Poznańska tel. 85 746 96 32, kom. 797 995 951

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia Kroniki!

Zespół Roboczy Kroniki INL