Zapraszamy na spotkanie z Fundacją Unitalent

18-04-2018

Chcesz założyć własny biznes. Ale za co? Skąd wziąć pieniądze? Na te pytania odpowiedzi znajdziesz podczas kolejnego spotkania Fundacji Unitalent, które odbędzie się 24 kwietnia.
Wezmą w nim udział: Maciej Dardziński, ekspert Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego oraz Marek Wasiuk, białostocki przedsiębiorca i doradca biznesowy.
Zapraszamy już 24 kwietnia o godz. 16 do Sali Rady Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej.
Unitalent Fundacja Grupy Unibep czeka na młodych przedsiębiorczych, którzy chcą założyć własny biznes, ale szukają wsparcia o osób z doświadczeniem i wiedzą biznesową.
Takimi osobami są na pewno nasi goście. Jako mentor wystąpi Maciej Dardziński, ekspert Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, menadżer inwestycyjny Podlaskiego Funduszu Kapitałowego.
Będzie mówił o tym, skąd wziąć kasę na biznes.
Jako przedsiębiorca wystąpi Marek Wasiuk. Od dawna zajmuje się doradztwem biznesowym w zakresie finansów, organizacji i strategii.
Przez wiele lat pełnił funkcje dyrektora finansowego, członka zarządu, prezesa w wielu spółkach z różnych branż gospodarki. Obecnie ze wspólnikiem prowadzi firmę doradczą, gdzie wraz z zespołem pracowników pomaga zarówno małym firmom rodzinnym, jak też korporacjom w kraju i za granicą osiągać ich cele biznesowe. Wspierał powstanie organizacji networkingowych w Białymstoku i współuczestniczył w organizacji konkursu Mój Pomysł Mój Biznes.
Chcesz przedstawić swój pomysł na biznes podczas spotkania 24 kwietnia?
Napisz do nas: unitalent@unibep.pl
Twórcy najlepszych pomysłów dostaną od nas certyfikaty – zaproszenia na trzydniowe szkolenie.
Odbędzie się ono w czerwcu, a zostanie przeprowadzone przez ekspertów Grupy Unibep oraz Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.
Po zakończonym szkoleniu jego uczestnicy napiszą biznesplan. Najlepszy z nich zostanie nagrodzony. Otrzyma 10 tys. zł.

Więcej na: https://www.facebook.com/events/164686720897297/