Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Katarzyny Kalinowskiej – Wichrowskiej

19-04-2018

DZIEKAN
Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska
Politechniki Białostockiej

zawiadamia

że w dniu 27.04.2018 r. o godz. 9:00 w sali nr 34
przy ul. Wiejskiej 45E Politechniki Białostockiej w Białymstoku,

odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej
mgr inż. Katarzyny Kalinowskiej – Wichrowskiej

na temat:

„Kompleksowy recykling konstrukcji żelbetowych”

Promotorem rozprawy doktorskiej jest:
prof. dr hab. inż. Michał Bołtryk prof. zw.
Promotorem pomocniczym jest:
dr inż. Edyta Pawluczuk

Recenzentami rozprawy doktorskiej są:
dr hab. inż. Marek Ciak, profesor Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego
prof. dr hab. inż. Adam Stolarski z Wojskowej Akademii Technicznej

Z pracą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Politechniki Białostockiej przy ul. Zwierzynieckiej 16 (budynek Centrum Nowoczesnego Kształcenia).
Streszczenie i recenzje zamieszczone są na stronie internetowej Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej pod adresem: https://wb.pb.edu.pl/nauka-i-badania/postepowania-awansowe/przewody-doktorskie/