WBiIŚ

Seminarium w sprawie otwarcia przewodu doktorskiego Pana mgr inż. Daniela Tokarskiego

14-09-2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium w sprawie otwarcia przewodu doktorskiego
Pana mgr inż. Daniela Tokarskiego

pt. „Analiza techniczno-mykologiczna zaprojektowanej warstwy uzupełniającej w budynkach zabytkowych

które odbędzie się w dniu 19.09.2018 r. o godz. 11:45 (środa)

w budynku Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej przy ul. Wiejskiej 45E w sali nr 34 (sala posiedzeń Rady Wydziału).

Na skróty