UNIBEP DAY!

12-03-2019

Zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników Politechniki Białostockiej do Udziału w trzeciej edycji UNIBEP DAY!

Niezależnie od tego na którym roku studiów jesteś przyjdzie czas wyboru pierwszej pracy. Warto się dobrze przygotować! UNIBEP DAY jest wydarzeniem stworzonym specjalnie, żeby pomóc Ci projektować swoją karierę zawodową. Dzięki spotkaniom z naszymi ekspertami będziesz mógł m.in. dowiedzieć się jak wygląda praca na budowie kubaturowej i czym różni się ona od nadzoru na budowie infrastrukturalnej. Może okaże się, że bliżej Ci do pracy z zaawansowaną technologią BIM  w biurze projektowym lub innym dziale wsparcia. Sprawdź sam!

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

• Wykłady i warsztaty prowadzone przez naszych praktyków biznesu
  • Informacje o praktykach i płatnych stażach
  • Gry i zabawy – sprawdź się m.in. jako kierownik montażu lub inwestor
  • Konkursy z nagrodami
  • Spotkania z rekruterami

I wiele więcej

Czekamy na ciebie – 21.03.2019 (czwartek), Aula A, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska PB.

Więcej informacji dostępnych na wydarzeniu:

Organizatorem wydarzenia jest GRUPA UNIBEP SA we współpracy z Wydziałem Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej.

Więcej o UNIBEP – www.unibep.pl

! ZBUDUJ FUNDAMENT KARIERY Z UNIBEP !