Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Pauliny Radzajewskiej

zawiadamia

że w dniu 16.09.2019 r. o godz. 11:00 w sali nr 34
przy ul. Wiejskiej 45E Politechniki Białostockiej w Białymstoku,

odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej
mgr inż. Pauliny Radzajewskiej

na temat:

Badania eksperymentalne termicznych kolektorów słonecznych płaskich i próżniowo-rurowych w warunkach eksploatacyjnych

Promotorem rozprawy doktorskiej jest:
prof. dr hab. inż. Mirosław Żukowski prof. zw.

Recenzentami rozprawy doktorskiej są:
dr hab. inż. Dorota Chwieduk profesor Politechniki Warszawskiej

dr hab. inż. Alicja Siuta-Olcha profesor Politechniki Lubelskiej

Z pracą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Politechniki Białostockiej przy ul. Zwierzynieckiej 16 (budynek Centrum Nowoczesnego Kształcenia).
Streszczenie i recenzje zamieszczone są na stronie internetowej Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej pod adresem:
http: //wb.pb.edu.pl