TARGI PRACY POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ

21-10-2019

TARGI PRACY POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ to cykliczne przedsięwzięcie realizowane przez Biuro Karier, które ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu najatrakcyjniejszych pracodawców oraz kilku tysięcy młodych specjalistów wchodzących na rynek pracy.
Targi odbywają się tradycyjnie w październiku każdego roku.

Założeniem projektu jest ułatwienie pracodawcom znalezienia pracowników, stażystów
 i praktykantów, odpowiadających ich potrzebom kadrowym. Podczas targów oferujemy Państwu możliwość bezpośredniego kontaktu ze studentami i absolwentami. Uczestniczą
w targach, firma ma szansę zaistnieć w środowisku akademickim, jako pracodawca dbający
o interesy zarówno obecnych, jak i przyszłych pracowników. Z punktu widzenia studentów Targi Pracy PB są wspaniałą okazją do bezpośredniego kontaktu z pracodawcą, możliwością zapoznania się z profilem działalności firmy oraz z zasadami prowadzonej przez nią rekrutacji.

Interesującą propozycją jest publikacja – „Niezbędnik Studenta”, który wzbudził duże zainteresowanie, zarówno wśród studentów, jak i pracodawców. Każdy uczestnik Targów Pracy może odebrać go bezpłatnie na stoisku organizatorów – Biura Karier Politechniki Białostockiej.

Serdecznie zapraszamy 22 października na Wydział Elektryczny PB – start godzina 10:00.