III Spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Leśników

31-01-2020

Instytut Nauk Leśnych Politechniki Białostockiej ma zaszczyt zaprosić do udziału w III Spotkaniu Studenckiego Koła Naukowego Leśników, które odbędzie się 24 kwietnia 2020 roku o godzinie 10:00 w auli CNB.

Temat spotkania: „Lasy przyszłości”.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przygotowania prezentacji. W spotkaniu wezmą udział studenci innych uczelni.

Najlepsze prezentacje zostaną wyróżnione nagrodami pieniężnymi fundowanymi  przez Polskie Towarzystwo Leśne.

Komitet organizacyjny III Spotkania Studenckiego:

Dr. inż.  Aleh Marozau

Dr. inż. Małgorzata Rauba

Studentka III roku kierunku Leśnictwo PB Anna Warsiewicz – Przewodnicząca KNL

Komitet naukowy III Spotkania Studenckiego Koła Naukowego Leśników:

Dr. hab. inż. Sławomir Bakier, prof. PB

Dr. hab. inż. Rafał Paluch, prof. PB