Szkoła Letnia EFE-VIPSKILLS 2020 w Hiszpanii

05-02-2020

Zaczynamy nabór na szkołę letnią 2020 (Environmentally Friendly Engineering – Virtual and Intensive Course Developing Practical Skills of Future Engineers) w Polsce i Hiszpanii.
Jeżeli jesteś studentem WBiNŚ, potrafisz porozumiewać się w języku angielskim, chcesz podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności oraz poznać hiszpańską kulturę – czekamy na Ciebie!!

Pierwsza część szkoły letniej odbędzie się na początku lipca w Polsce, a druga w pierwszych tygodniach września 2020 r. w Hiszpanii.
Uczestnicy będą przygotowywać projekty domów niskoenergetycznych, podejmując decyzje na wszystkich poziomach ich projektowania – od struktury i materiałów, przez źródła energii, po typy instalacji wewnętrznych, uwzględniając względy techniczne, ekonomiczne i ekologiczne. Program łączy warsztaty, laboratoria, projekty zespołowe. Umiejętności studentów będą także rozwijane poprzez praktyczne uczenie się podczas wyjazdów do firm. Studenci będą mogli wziąć udział w wielu dodatkowych zajęciach kulturalnych i sportowych oraz odwiedzą ciekawe miejsca w Polsce i Hiszpanii. Będą mieli okazję spróbować dań regionalnych, czy też  wziąć udział w typowej hiszpańskiej fieście ulicznej. Poprzednie edycje szkoły letniej pokazały, że jest to doskonała okazja do poznania przyjaciół z całego świata i doskonalenia umiejętności.

Uczestnicy szkoły letniej w ramach projektu NAWA mają zapewnione pokrycie kosztów podróży i pobytu w Hiszpanii oraz podczas wycieczki do przedsiębiorstw w Polsce.

Dodatkowe informacje i formularze zgłoszeniowe dostępne są u koordynatora szkoły letniej

dr hab. inż. Dorota Anna Krawczyk, prof. PB – pokój 106

d.krawczyk@pb.edu.pl lub vipskills@pb.edu.pl

Szkoła letnia organizowana w ramach projektu BUT InterAcademic Partnerships Zadanie 13 (PPI/APM/2018/1/00033/DEC/1) finansowanego przez NAWA.