Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Małgorzaty Kowczyk-Sadowy

10-09-2020
Grafika, popiersie postaci w birecie

Dziekan
Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku
Politechniki Białostockiej

zawiadamia,

że w dniu 22.09.2020 r. o godz. 10:15  w auli C, przy ul. Wiejskiej 45E Politechniki Białostockiej w Białymstoku

odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

mgr Małgorzaty Kowczyk-Sadowy

na temat:

„Właściwości fizykochemiczne i biologiczne granulatów paszowych wytworzonych z odpadów z przetwórstwa rolno-spożywczego”

Promotor rozprawy doktorskiej:

dr hab. Renata Świsłocka prof. Politechniki Białostockiej

Promotor pomocniczy:

dr hab. Mariola Samsonowicz prof. Politechniki Białostockiej

Recenzenci rozprawy doktorskiej:

prof. dr hab. inż. Maria Włodarczyk-Makuła Politechnika Częstochowska

dr hab. inż. Joanna Szyszlak-Bargłowicz profesor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Z pracą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Politechniki Białostockiej przy ul. Zwierzynieckiej 16 w Białymstoku oraz w sekretariacie na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku przy ul. Wiejskiej 45 E. Praca doktorska oraz streszczenie i recenzje zamieszczone są na stronie internetowej Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej pod adresem: https://wb.pb.edu.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie Politechniki Białostockiej pod adresem: https://bip.pb.edu.pl/

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w sposób zdalny. Osoby zainteresowane udziałem w publicznej obronie mogą skorzystać z linku do wydarzenia w aplikacji MS TEAMS:

Link do publicznej obrony mgr Małgorzaty Kowczyk-Sadowy w aplikacji MS Teams

Po kliknięciu w odnośnik jest możliwość dołączenia przez stronę internetową lub aplikację. Osoby z kontami @st.pb.edu.pl wchodzą do wydarzenia przez te konta. Osoby bez kont w usłudze Office mają możliwość uczestniczenia jako gość (po wpisaniu loginu trafiają do poczekalni, gdzie administrator akceptuje ich dołączenie).