Pozytywna ocena procesu kształcenia realizowanego na kierunku Budownictwo

23-09-2020
na białym tle niebieskie litery PKA w ramce, logo Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Miło nam poinformować, że 3 września 2020 Polska Komisja Akredytacyjna wydała pozytywną ocenę procesu kształcenia realizowanego na kierunku Budownictwo (pierwszego i drugiego stopnia) Politechniki Białostockiej. Akredytacja oznacza, że proces kształcenia na tym kierunku umożliwia studentom osiągnięcie założonych efektów uczenia się. Dziękujemy całej społeczności naszego Wydziału za wkład w ten sukces. Bardzo się cieszymy i czekamy na kolejne potwierdzenia wysokiej jakości kształcenia.