Zjazd w dniach 16-17-18 października na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku PB będzie odbywał się w nietypowy sposób.

16-10-2020

Piątek 16.10.2020r. – wg dotychczasowego rozkładu zajęć.
Sobota (17.10.2020r.) i niedziela (18.10.2020r.) – z uwagi na włączenie Białegostoku do „strefy czerwonej” oraz zgodnie z Zarządzeniem 1202 Rektora PB – będą realizowane TYLKO ZAJĘCIA O CHARAKTERZE PRAKTYCZNYM, tzn. projekty, laboratoria, pracownie specjalistyczne i ćwiczenia z wychowania fizycznego.
Pozostałe zajęcia z tego zjazdu zostaną odrobione w późniejszym terminie w formie zdalnej.
Od przyszłego zjazdu będzie obowiązywał nowy rozkład zajęć!
Codziennie należy sprawdzać na stronie Wydziału aktualności, ponieważ sytuacja jest dynamiczna.