Edukacja Z Builderem, wykład branżowy – Port Praski Nowe Inwestycje Sp. z o.o.

08-03-2021

Zapraszamy na specjalny wykład branżowy – Port Praski Nowe Inwestycje Sp. z o.o., który odbędzie się w dniu 18 marca 2021, o godz. 12.15. Wykład jest organizowany wspólnie z miesięcznikiem „Builder” w ramach programu Builder for the Young Engineers wraz z partnerem programu Port Praski Nowe Inwestycje Sp. z o.o. Wykład odbędzie się w formule ON-LINE na platformie Zoom.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYKŁADU.

godz. 12.15 – 12.25 Port Praski w centrum Warszawy Wprowadzenie – Krótka historia Portu Praskiego, teraźniejszość i przyszłość. Wykład poprowadzi: Krzysztof Pykel – Dyrektor Inwestycyjny w Porcie Praskim

godz. 12.25 – 12.55 „Budownictwo hydrotechniczne na przykładzie zabezpieczenia przeciwpowodziowego i śluzy” wykład poprowadzą: mgr inż. budownictwa Mariusz Makiewicz – Koordynator budowy zabezpieczenia przeciwpowodziowego oraz dr inż. budownictwa Wioletta Kozak – Inspektor Nadzoru

godz. 13.00 – 13.20 „Budownictwo mieszkaniowe” wykład poprowadzi: mgr inż. budownictwa Michał Olszewski – Kierownik Projektu, Inspektor Nadzoru

godz. 13.20 – 13.40 „Przedsięwzięcie „Port Praski” jako początek drogi zawodowej inżyniera” wykład poprowadzi: mgr inż. budownictwa Michał Grzegorzewski – Inspektor Nadzoru

PRELEGENCI:
Mariusz Makiewicz mgr inż. budownictwa – uprawniony do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Absolwent studiów dziennych w specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie ukończonych na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej. Wieloletnie doświadczenie zawodowe obejmujące: pracę naukowo-dydaktyczną w Zakładzie Konstrukcji Metalowych Instytutu Inżynierii Lądowej Politechniki Szczecińskiej, doświadczenie w projektowaniu oraz kierowaniu zespołem projektowym, doświadczenie w wykonawstwie w zarządzaniu przygotowaniem produkcji oraz nadzorem nad realizacjami budów, doświadczenie w bezpośrednim kierowaniu robotami budowlanymi, obejmujące kilkadziesiąt realizacji budynków mieszkalnych i usługowych oraz obiektów przemysłowych. Obecnie koordynator budowy zabezpieczenia przeciwpowodziowego w Porcie Praskim.

Wioletta Kozak dr inż. budownictwa – uprawniona do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, absolwentka studiów stacjonarnych I, II i III stopnia na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Od 2016 roku pracuje w Porcie Praskim, obecnie na stanowisku Kierownik Projektu/Inspektor Budowlany. Podczas prezentacji zasygnalizuje szanse i wyzwania jakie stoją przed młodym inżynierem.

Michał Olszewski mgr inż. budownictwa, absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej; uprawniony do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Doświadczenie zawodowe obejmuje realizację budynków kubaturowych oraz infrastruktury drogowej i Metra Warszawskiego. Obecnie zatrudniony w Porcie Praskim pełni funkcje Kierownika Projektu, Inspektora Budowlanego.

Michał Grzegorzewski mgr inż. budownictwa – absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej; autor publikacji o tematyce optymalizacji podejmowanych decyzji inwestycyjnych dzięki wykorzystaniu aparatu matematycznego; pasjonat inwestycji Port Praski, gdzie pełni m.in funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego

Podczas wykładu każdy uczestnik będziecie miał możliwość zadawania pytań i dyskusji z prowadzącym na temat prezentowanej tematyki. ZAPRASZAMY DO PRZYGOTOWANIA PYTAŃ I AKTYWNOŚCI PODCZAS WYKŁADU.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJACY UDZIAŁ W WYKŁADZIE BRANŻOWYM UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrowanie się na naszej platformie oraz potwierdzenie rejestracji i aktywny udział w wykładzie w dniu 18 marca 2021.

LINK DO REJESTRACJI: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/133
ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ! każda osoba zarejestrowana na wykład (na podany przy rejestracji adres mailowy) otrzyma link do wydarzenia na platformie Zoom.

Zapraszamy!!!