Dni Otwarte Politechniki Białostockiej

09-03-2021

Politechnika Białostocka organizuje Dni Otwarte Politechniki Białostockiej 2021.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23-24 marca w formule online. W tych dniach od godziny 10 do 14 będzie działało studio telewizyjne. Przyszli studenci poznają każdy z sześciu wydziałów Uczelni, a obecni w studiu prodziekani, specjalista do spraw rekrutacji i studenci na żywo odpowiedzą na pytania przyszłych studentów.

Prezentacja Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku odbędzie się 22 marca o godzinie 12.00.

Przedstawimy ofertę edukacyjną sześciu wydziałów Politechniki Białostockiej, która prowadzi rekrutację na 30 kierunków studiów I stopnia.

Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się:

• jak wygląda studiowanie na konkretnym wydziale,
  • jak przebiega proces rekrutacji,
  • jak rozwijać swoje pasje w kołach naukowych,
  • na jakich zagranicznych uczelniach mogą studiować w ramach programu Erasmus+,
  • czego nauczą się na wymarzonym kierunku i gdzie znajdą pracę po ukończeniu studiów.

Studenci Politechniki Białostockiej podpowiedzą, jak zrobić pierwsze kroki na uczelni. Wyjaśnimy też, jak znaleźć miejsce w akademiku.

Wydarzenie będzie można śledzić na YouTube. Podczas transmisji wszyscy chętni będą mogli zadawać pytania, na które odpowiemy na czacie.

W naszym telewizyjnym studiu na żywo wszystkie wątpliwości wyjaśnią:

• specjalista do spraw rekrutacji,
  • studenci z kół naukowych,
  • kierownik akademika.

O swoich wydziałach i korzyściach płynących ze studiowania opowiedzą prodziekani do spraw studenckich i kształcenia.

Godz. 12:00 – Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku

grafika, na niebieskim tle napis dni otwarte PB 22 marca 2021 WBiNŚHarmonogram dni otwartych