WBiNŚ

Kampania Kwalifikacje 2025+

26-03-2021

Celem kampanii „Kwalifikacje 2025+” jest wsparcie uczniów i studentów w nabywaniu dodatkowych kwalifikacji umożliwiającym im lepszy start na rynku pracy. Kampania ma także na celu upowszechnianie idei uczenia się przez całe życie. Kampania adresowana jest do studentów I lub II roku studiów pierwszego stopnia kształcących się na dowolnych kierunkach. W ramach kampanii 400 studentów otrzyma bezpłatnie VOUCHER umożliwiający podejście do certyfikowanego egzaminu z kwalifikacji VCC:

– „Grafik komputerowy”

– „Inspektor ochrony danych”

– „Inżynieria projektowania komputerowego CAD 2D i 3D”

– „Kompetencje społeczne”

– „Trener VCC”

– „Własny biznes – jak otworzyć i prowadzić działalność gospodarczą”

Warunkiem uczestnictwa w kampanii „Kwalifikacje 2025+” jest uzupełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.kwalifikacje2025.pl. Zgłoszenia przyjmowane są od dnia 15 marca 2021 do dnia 31 maja 2021 lub do wyczerpania puli darmowych voucherów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Na skróty