16-04-2021

Zgodnie z postanowieniem Dziekana Wydziału WBiNŚ, od 6 maja 2021 roku zajęcia laboratoryjne i terenowe odbywać się będą w formie tradycyjnej (stacjonarnej) na wszystkich kierunkach studiów realizowanych na WBiNŚ z uwagi na konieczność zrealizowania i osiągnięcia zaplanowanych efektów uczenia się oraz zgodnie z wytycznymi opublikowanymi w rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 363)

Zajęcia odbywać się będą z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Postanowienie Nr 10/21 Dziekana WBiNS (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 592 KB)