Dni wolne w maju

30-04-2021
Majówka 2021
Tego roku, z okazji świąt majowych, studenci i pracownicy Politechniki Białostockiej mogą liczyć na kilka dodatkowych dni wolnych.

Przerwa w zajęciach dydaktycznych w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 będzie trwać od 30 kwietnia do 5 maja.

Dodatkowo, na wniosek Samorządu Studentów Politechniki Białostockiej, wolny będzie też piątek 7 maja.

Majowy weekend przedłużą też pracownicy PB (z wyjątkiem osób zatrudnionych przy ochronie mienia, którym dodatkowe dni wolne od pracy określą przełożeni w indywidualnych harmonogramach czasu pracy). 4 maja jest dniem wolnym od pracy na podstawie  Zarządzenia Rektora Politechniki Białostockiej nr 1236 z 28 grudnia 2020 roku.