Zaproszenie na Webinarium >>TUNELOVE<<

08-10-2021
grafika, na niebieskim tle napis webinarium TUNELOVE

Wraz z firmą PORR S.A. oraz Wydziałem Inżynierii Lądowej PW zapraszamy na 2 odcinek webinarium poświęconego budowie tuneli, które odbędzie się 25.10.2021 r. w godz. 10.00-11.30.

W trakcie spotkania specjaliści, realizujący tunele w Świnoujściu i Bolkowie zaprezentują sposób, w jaki zostały zaprojektowane oraz wykonane części odkryte tunelu w Świnoujściu oraz jak działa i zbudowany jest TMB. Słuchacze będą mogli również dowiedzieć się, co udało się zrobić na budowie tunelu pod Świną od czasu webinarium inaugurującego cykl spotkań >>TUNELOVE<<.

Link do rejestracji na webinarium: