ErasmusDays na PB!

14-10-2021

14-16 października widzimy się na PB!

Marzysz o podróżach? Chcesz poznawać nowych ludzi i miejsca nie tylko podczas wakacyjnych wojaży?

Wyjedź na wymianę studencką w ramach programu Erasmus+ i zrealizuj swoje marzenia.

Odwiedź nas podczas ErasmusDays i dowiedz się jakie to proste.

Przez 3 dni, między 14 a 16 października 2021 roku, na całym świecie (!) będą organizowane spotkania, wystawy oraz debaty, w trakcie których będzie można posłuchać (lub samemu opowiedzieć) o efektach projektów Erasmus+.

Jako Politechnika Białostocka przygotowaliśmy specjalny program wydarzenia, podczas, którego będziesz miał możliwość zapoznania się z praktyczną stroną funkcjonowania Programu Erasmus+.

#ErasmusDays to inicjatywa mająca na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+.

Nasza uczelnia realizuje projekty Programu Erasmus+ od samego początku jego istnienia, dlatego również przyłączamy się do świętowania ogólnoświatowych Erasmus Days, tym razem na większą skalę. W tym roku Erasmus Days na PB to nie tylko spotkania informacyjne czy akcje promocyjne na wydziałach (chociaż tego też nie zabraknie:). Sprawdźcie program wydarzenia, dowiedzcie się więcej o Erasmusie i świętujcie z nami!

Program, Harmonogram oraz więcej informacji znajdziecie na: https://pb.edu.pl/bwm/erasmusdays/