Już 22 października spotkamy się z Wami na #Unikalnej Olimpiadzie!

14-10-2021

Aby wziąć w niej udział musicie stworzyć 5 osobowy, zgrany zespół, który będzie gotowy sprostać wszystkim zadaniom. Przyda się wiedza z zakresu budownictwa, umiejętności techniczne, a przede wszystkim teamwork! Czeka na Was 6 konkurencji, które sprawdzą wszechstronność Waszych zespołów.

Lego ® Game – sprawdź jak radzicie sobie z pracą pod presja czasu i czy naprawdę jesteście zgranym zespołem.

Buda+, na którą najbardziej czekają podopieczni schroniska dla zwierząt „ciapek” w Hajnówce. Podczas rywalizacji będziecie musieli stworzyć budę dla psa wg naszego projektu. Jesteście na to gotowi?

Giga Yenga – zapewne znacie tą grę i jak myślicie, że będzie łatwo to jesteście w błędzie. Przygotowaliśmy dla Was naprawdę duże elementy, jak wysoką wieże dacie radę zbudować nim runie jak domek z kart?!

Podchody – gra terenowa, w której musicie odnaleźć ukryte informacje. Pamiętajcie o naładowanych telefonach, gdyż będą niezbędne do wykonania zadania!

Mistrzowie Budownictwa – gra planszowa, która sprawdzi Wasze umiejętności w prowadzeniu inwestycji.  Wiemy, że dopiero zaczynacie swoją przygodę z budownictwem, jednak jesteśmy ciekawy jak poradzicie sobie jako Generalny Wykonawca!

Kierownicy i Dźwigowi – nazwa wiele mówi! Podzieleni na zespoły nadzorujące i wykonawcze będziecie mieli za zadanie zbudować osiedla mieszkalne. Dla utrudnienia, co jakiś czas, będziecie musieli zamienić się funkcjami. Kto zbuduje więcej – wygrywa!

Śpieszcie się z zapisami, gdyż przewidzieliśmy miejsce jedynie dla 6 zespołów!

Zapisy już trwają: https://unibepnawbins.pb.edu.pl/rejestracja-on-line/