Szkolenie ze stropów RECTOR

20-04-2023

Technologia prefabrykowana wraca do łask w szeroko pojętym budownictwie i jest coraz prężniej rozwijana. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o jednym z takich systemów, serdecznie zapraszamy na szkolenie ze stropów RECTOR, które odbędzie się 24 kwietnia w Auli A (WBiNoŚ) o godzinie 12:00.
Prowadzący opowiedzą o konstrukcjach i ciekawych sytuacjach napotkanych podczas ich realizacji, udzielą wskazówek odnośnie projektowania oraz technologii produkcji stropów prefabrykowanych. Zaprezentują swój program branżowy – EURYDICE, który pozwala na zaplanowanie wcześniej wymienionych konstrukcji i przygotowanie dokumentacji.
Nie zabraknie również czasu na konkursy oraz swobodną dyskusję!