Wycieczka studentów do firmy WestRock

01-06-2023

W dniu 31 maja studenci VI semestru kierunku inżynieria rolno-spożywcza wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do firmy WestRock mieszczącej się w Zaściankach. Zakład specjalizuje się w produkcji opakowań typu premium, skierowanych do przemysłu spożywczego, alkoholowego i kosmetycznego.

Wycieczka została zorganizowana w ramach zajęć z przedmiotu jakość produktów rolno-spożywczych. Celem wyjazdu było zapoznanie studentów z procesami produkcji opakowań stosowanych w przemyśle spożywczym.

Liczne pytania ze strony studentów potwierdziły zainteresowanie tematyką produkcji opakowań dla firm z całego świata takich jak: Lindt, Ferrero, Mars, Jack Daniel’s itp.