Trzecia Konferencja Kół Naukowych Politechnicznej Sieci Via Carpatia

17-11-2023

W dniach 15-17 listopada 2023r. w Centrum Nowoczesnego Kształcenia odbywała się Trzecia Konferencja Kół Naukowych Politechnicznej Sieci Via Carpatia. Spotkanie miało za zadanie zaprezentować dorobek piętnastu studenckich organizacji, działających w trzech uczelniach tworzących sieć: Politechnice Białostockiej, Politechnice Lubelskiej i Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Pozwoliło na wymianę doświadczeń, pomysłów, było okazją do stworzenia nowych propozycji dalszej współpracy. Nasz Wydział w tym wydarzeniu reprezentowało Studenckie Koło Naukowe „ROLKA”. Pozostałe, działające na naszym Wydziale koła zaprezentowały swoje osiągnięcia oraz dorobek naukowy i organizacyjny przygotowując stoiska w hallu budynku CNK. Nie zabrakło przedstawicieli: Studenckiego Koła Naukowego ARTchitektura, Studenckiego Koła Naukowego Przestrzeń zieleni, Studenckiego Koła Naukowego Helisa, Studenckiego Koła Naukowego Rolka, Studenckiego Koła Naukowego CON-KRECIK, Studenckiego Koła Naukowego KONSTRUKTOR, Studenckiego Koła Naukowego DROGOWIEC i Koła Naukowego Leśników INL PB.