14-03-2024
Dzień otwartych laboratoriów w Instytucie Inżynierii Lądowej Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku odbędzie się 27 marca 2024 r.
Dyrektor Instytutu Inżynierii Lądowej Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku oraz Kierownicy Katedr zapraszają do zapoznania się z obszarami badawczymi w zakresie inżynierii lądowej, poznania stanowisk badawczych oraz specjalistycznej aparatury.

– Uwzględniając myśl Konfucjusza „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”, zaplanowaliśmy w wybranych laboratoriach pokazać Państwu badania elementów konstrukcji budowlanych, gruntów, nawierzchni drogowych oraz omówić problemy związane z fizyką budowli – zaprasza prof. dr hab. inż. Władysław Gardziejczyk, Dyrektor Instytutu Inżynierii Lądowej Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej.

Laboratoria w Instytucie Inżynierii Lądowej WBiNoŚ będą otwarte w dniu 27 marca w godz. 8.30 – 15. Oficjalne „otwarcie drzwi” do laboratoriów o godz. 9 w Hali Inno-Eko-Tech – część C w budynku WBiNoŚ.