WBiNŚ

Seminarium naukowe mgr inż. Karoliny DEC

11-06-2026

Przewodnicząca Rady Naukowej Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej, prof. dr hab. inż. Katarzyna Zabielska-Adamska, zaprasza na seminarium naukowe
mgr inż. Karoliny DEC

pt. „Wielokryterialny wybór systemu odnawialnych źródeł energii dla budynku mieszkalnego w oparciu o analizę cyklu życia”, które odbędzie się w dniu 17.06.2026 r. o godz. 11:00 (środa) w sali nr WB 37A Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej przy ul. Wiejskiej 45E.

Promotor rozprawy: dr hab. inż. Elżbieta Broniewicz, prof. PB

Promotor pomocniczy: dr inż. Anna Werner-Juszczuk

Seminarium związane jest z prezentacją wyników pracy doktorskiej.


× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję Politykę prywatności i wykorzystania plików cookies w serwisie.