Seminarium naukowe mgr inż. Karoliny DEC
11-06-2026
Przewodnicząca Rady Naukowej Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej, prof. dr hab. inż. Katarzyna Zabielska-Adamska, zaprasza na seminarium naukowe
mgr inż. Karoliny DEC
pt. „Wielokryterialny wybór systemu odnawialnych źródeł energii dla budynku mieszkalnego w oparciu o analizę cyklu życia”, które odbędzie się w dniu 17.06.2026 r. o godz. 11:00 (środa) w sali nr WB 37A Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej przy ul. Wiejskiej 45E.
Promotor rozprawy: dr hab. inż. Elżbieta Broniewicz, prof. PB
Promotor pomocniczy: dr inż. Anna Werner-Juszczuk
Seminarium związane jest z prezentacją wyników pracy doktorskiej.