Anna Zajkowska, Patryk Zapadka i Paulina Żukowska jako Nierozrywalni zdobyli III miejsce w konkursie budowy mostów papierowych “wyKOMBinuj mOst”

17-05-2023

Konkurs budowy mostów papierowych “wyKOMBinuj mOst” to jeden z najważniejszych konkursów dla młodych konstruktorów. Politechnikę Białostocką reprezentowało 10 zespołów ze studenckich kół naukowych Kontruktor i Con-recik. Anna Zajkowska, Patryk Zapadka i Paulina Żukowska jako Nierozrywalni zdobyli III miejsce.

Studenckie Koło Naukowe – SKN Konstruktor wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Con-krecik wzięły udział w konkursie budowy mostów papierowych “wyKOMBinuj mOst” organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Mechaniki Konstrukcji KOMBO działające w Politechnice Gdańskiej. Jedna z naszych drużyn – “Nierozrywalni” w składzie: Anna Zajkowska, Patryk Zapadka i Paulina Żukowska zajęła 3 miejsce, a przy okazji najlepiej oszacowała nośność swojego mostu.