Nagroda Ministra Rozwoju dla prof. Władysława Gardziejczyka

10-02-2020
logo Ministerstwo Rozwoju

Prof. Władysław Gardziejczyk, pracownik Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku oraz mgr inż. arch. Kacper Przywara, absolwent Wydziału Architektury znaleźli się w gronie laureatów Konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju. Wręczenie nagród odbyło się 4 lutego 2020 r. podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2020 w Poznaniu.

Targom towarzyszy wiele wydarzeń. Jednym z nich było rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa.

W kategorii krajowe publikacje statuetkę przyznano prof. dr. hab. inż. Władysławowi Gardziejczykowi za publikację „Hałaśliwość nawierzchni drogowych” wydaną przez Oficynę Wydawniczą Politechniki Białostockiej.

W kategorii prace magisterskie nagrodzono mgr. inż. arch. Kacpra Przywarę za projekt „Ośrodka rekreacyjnego w Szydłowcu”. Promotorem pracy jest dr inż. arch. Wojciech Niebrzydowski.

Serdecznie gratulujemy!

Pełna lista laureatów na stronie Ministerstwa Rozwoju