Polecamy książkę autorstwa prof. dr hab. inż. Michała Bołtryka, mgr inż. Grzegorza Orzepowskiego oraz prof.d.n.t. Witalija Marczuka

11-01-2022

Książka pt. „Materiały budowlane, Tom 1, Podstawy Materiałoznawstwa” autorstwa prof. dr hab. inż. Michała Bołtryka, mgr inż. Grzegorza Orzepowskiego oraz prof.d.n.t. Witalija Marczuka w języku rosyjskim.

W skrócie o książce:

W podręczniku przedstawiono kompleksowo zagadnienia związane z właściwościami i procedurami badawczymi materiałów budowlanych według norm Polskich i Europejskich. Procedury badawcze właściwości materiałów budowlanych opisano na podstawie aktualnych ponad 500 norm.

Podręcznik przeznaczony jest dla studentów takich kierunków jak budownictwo, architektura, gospodarka przestrzenna, architektura krajobrazu, a także dla pracowników naukowych, inżynierów i techników budowlanych. Ponadto podręcznik może służyć studentom rosyjskojęzycznym studiującym na kierunku budownictwo w Polsce. Wydawnictwo BrGTU.2020.-467 s.

Książka wkrótce będzie dostępna w bibliotece.