Sukces naszej studentki na 32. interdyscyplinarnej Konferencji Studenckich Kół Naukowych „Człowiek i jego środowisko”

25-04-2023

Miło nam poinformować, że Pani Natalia Tochwin, studentka II sem. I st. kierunku Architektura Krajobrazu z naszego Wydziału oraz członkini Koła Naukowego Architektury Krajobrazu „PRZESTRZEŃ ZIELENI” zajęła I miejsce na 32. interdyscyplinarnej Konferencji Studenckich Kół Naukowych „Człowiek i jego środowisko”. Pani Natalia wygłaszając referat pt. „Środowisko „cichą ofiarą” wojny” pokonała 23 zespoły z Polski.

20-21 kwietnia 2023 r. odbyła się 32. edycja interdyscyplinarnej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studenckich Kół Naukowych „Człowiek i jego środowisko” pod patronatem JM Rektora UJK w Kielcach prof. dr. hab. Stanisława Głuszka. Celem konferencji była wymiana doświadczeń w zakresie prowadzonych badań naukowych i integracja studenckiego środowiska naukowego.

Wystąpienia odbyły się w ramach trzech sekcji: humanistyczno-artystycznej, medyczno-rolniczo-technicznej oraz ogólnoakademickiej sekcji posterowej.

Serdecznie gratulujemy Pani Natalii i życzymy dalszych sukcesów!