II Podlaska konferencja drogowa „Betonowe drogi w Polsce

17-05-2018

Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej wraz ze Stowarzyszeniem Producentów Cementu, Chryso Polska, OAT oraz Cement Ożarów ma zaszczyt zaprosić Państwa na II Podlaską Konferencją Drogową. Konferencja odbędzie się w środę, 23 maja 2018 na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej.
Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Wojewodę Podlaskiego, Rektora Politechniki Białostockiej, Prezydenta Miasta Białegostoku, Związek Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego, Podlaską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział w Białymstoku.

Konferencja ma na celu kontynuowanie działań zmierzających do poprawy jakości dróg w województwie podlaskim poprzez wybór najbardziej optymalnych rozwiązań w tej dziedzinie i połączenie ich z lokalnym potencjałem wykonawczym i miejscowymi surowcami. Zeszłoroczna konferencja zgromadziła szerokie grono samorządowców, inwestorów przemysłowych, wykonawców, projektantów i spodziewamy się równie licznej obecności w tym roku.

W trakcie Konferencji odbędzie się cykl wykładów przybliżających najnowsze rozwiązania technologiczne, pokaz praktycznych przykładów budowy dróg w Polsce i wykorzystania betonu w infrastrukturze drogowej. Naszymi prelegentami będą wybitni naukowcy z Politechniki Białostockiej, Akademii Górniczo-Hutniczej i innych uczelni oraz przedstawiciele przemysłu i instytucji naukowych.
Widzimy, że ta bardzo ważna inicjatywa dla Podlasia wzbudza bardzo duże zainteresowanie i dlatego też liczymy na Państwa niezawodne przybycie, by wspólnie porozmawiać o poprawie jakości dróg w regionie. Zapraszamy również osoby bezpośrednio zajmujące się inwestycjami drogowymi oraz wszystkie zainteresowane tą tematyką osoby.
Bardzo prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w Konferencji poprzez podanie imion i nazwisk uczestników. Zapisów można dokonać mailowo pod adresem drogibetonowe@ozarow.com.pl lub poprzez formularz na stronie nawierzchniebetonowe.com.pl.
Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie u Łukasza Toros pod numerem telefonu +48 501 035 014.

09.30 – 10.00 – rejestracja uczestników
10.00 – 10.15 – uroczyste otwarcie i wystąpienia honorowych gości
10.15 – 12.00 – pierwsza sesja wykładowa
12.00 – 12.15 – przerwa kawowa
12.15 – 14.00 – druga sesja wykładowa
14.00 – 14.30 – lunch

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Konferencji.

Program_II Podlaska Konferencja Drogowa (307 KB)