IX International Scientific Conference ISMO

10-01-2020

Komitet Organizacyjny i Naukowy pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w IX International Scientific Conference ISMO (20-21 maja 2020 roku), która jest organizowana przez Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej we współpracy z
Uniwersytetem w Cordobie i Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej.

Tegoroczna Konferencja odbędzie się ONLINE.

Konferencja jest skierowana do doświadczonych naukowców z Polski i z zagranicy, pasjonatów nauki, młodych pracowników nauki i doktorantów z ośrodków naukowych krajowych i zagranicznych.

Tematyka konferencji dotyczyć będzie zagadnień związanych z inżynierią i ochroną środowiska, m.in.:

– ochroną powietrza, wody, gleby, krajobrazu i ekosystemów,
– oczyszczaniem wody i ścieków,
– zagospodarowaniem odpadów komunalnych i przemysłowych,
– rozwojem metod i wiedzy na temat monitoringu środowiska,
– zrównoważonym rozwojem,
– zmianami klimatu na poziomie globalnym jak i lokalnym,
– nowoczesnymi systemami wodociągowo – kanalizacyjnymi,
– problemami współczesnego ogrzewnictwa, ciepłownictwa i gazownictwa,
– najnowszymi rozwiązaniami wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi,
– odnawialnymi źródłami energii,
– odzyskiem energii i surowców,
– technologiami ograniczającymi emisje,
– gospodarką obiegu zamkniętego.

W załączniku przesyłamy I komunikat i poster, zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej – www.ismo.pb.edu.pl

Zapraszamy serdecznie w imieniu Komitetu Organizacyjnego i Naukowego,

I announcement – IX ISMO (412 KB)