KONKURS PRAC DYPLOMOWYCH Kreuj zieloną przyszłość z Cemex Edycja III 04-12-2023

26-01-2024
Cemex Polska prowadzi nabór zgłoszeń do konkursu na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, inżynierską lub podyplomową o tematyce innowacyjnych rozwiązaniach zarówno technologicznych i produktowych dla branży cementowej, betonowej i/lub kruszywowej.
Jeżeli jesteś absolwentem , który obronił swoją pracę w okresie pomiędzy wrześniem 2022r. a marcem 2024 oraz nie zgłaszał wcześniej swojej pracy do konkursu – teraz możesz to zrobić.

Konkurs na najlepsze prace dyplomowe wpisuje się w realizację ambitnej strategii Cemex „Future in Action”. Jej celem jest redukcja emisji dwutlenku węgla (CO2) o co najmniej 55% do 2030 r. w zakładach Cemex w Europie. Poszukujemy i promujemy innowacyjne rozwiązania oraz koncepcje , które przyczynią się do osiągnięcia tego celu. Wierzymy, że współpraca z uczelniami, studentami i absolwentami jest jedną z dróg do osiągnięcia naszego dążenia do niskoemisyjnej przyszłości.
WEŹ UDZIAŁ W III EDYCJI I WYŚLIJ SWOJE ZGLOSZENIE!