Poznaj Baltic University Programme! – sesja informacyjna

25-05-2023

Nieważne czy zajmujesz się elektroniką, odpadami, betonem czy architekturą krajobrazu, w sieci BUP znajdziesz coś dla siebie!

Poznaj uczelnie partnerskie z regionu!

Weź udział w wydarzeniach związanych ze zrównoważonym rozwojem!

Znajdź partnerów do wspólnych badań!

Sieć BUP stwarza naukowcom z uczelni programu możliwości spotkania i współpracy. Jednym ze sposobów promowania współpracy badawczej jest tworzenie sieci badawczych.
Daj się poznać! Zarejestruj swój profil badawczy, poznaj naukowców z twojej dziedziny, weź udział w inspirujących spotkaniach, współtwórz materiały do kursów MOOC. Podziel się swoimi badaniami. Publikuj abstrakty w BUP Research Notes Letter.
Dowiedz się więcej o BUP.