Program ambasadorski BX Camp firmy Budimex SA

22-11-2021
Rozpoczęła się rekrutacja do Programu Ambasadorskiego Budimex – BXCamp. Firma Budimex szuka studentów chętnych do reprezentowania i promowania ich marki na uczelniach wyższych.

BX Camp oferuje szkolenia rozwojowe, networking w branży budowlanej, możliwość zdobycia doświadczenia i specjalnych nagród pieniężnych. To świetna okazja do rozpoczęcia kariery w branży budowlanej przy jednej z największych firm w kraju.

Zapisy pod linkiem:

Ewentualnie pytania: