Ruszyła rekrutacja do Fabryki Dobrego Inżyniera III

23-03-2023

Zapraszamy studentów ostatnich 4 semestrów studiów stacjonarnych I lub II stopnia do udziału w rekrutacji do „Fabryki Dobrego Inżyniera III”. Zadanie projektowe odbywa się w ramach projektu ZIREG – Zintegrowany Program Politechniki Białostockiej.

W ramach trzeciej edycji Fabryki Dobrego Inżyniera będziecie mogli Państwo wziąć udział w szkoleniach, które podwyższą wasze kompetencje zawodowe. W ramach FDI III przewidziano:

• Kursy językowe z egzaminem Technical B2 (30h).
  • Certyfikowane kursy.
  • Grupy kreatywne – rozwiązywanie „case study” dla przedsiębiorców (min. 40h spotkań z przedsiębiorcą).
  • Warsztaty kształtujące kompetencje miękkie.
  • Wizyty studyjne.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Rekrutacja trwa do 5 kwietnia 2023 r.

Szczegóły procesu rekrutacji wraz z formularzem są dostępne pod poniższym linkiem: