Zapraszamy na UNIBEP DAYS na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku PB

12-10-2021

To będzie #Unikalne wydarzenie dla #Unikalnych studentów! Wraz z UNIBEP S.A zapraszamy na Unibep Days na Wydziale Budownictwa i Nauki o Środowisku Politechniki Białostockiej. To będą dwa dni pełne wiedzy, pasji, zaufania i świetnej zabawy.

Unibep Days  odbędą się w dniach 21-22 października 2021 roku. Pierwszy dzień to dzień wiedzy i pasji – w trakcie wykładów oraz warsztatów opowiemy, co to w praktyce oznacza być inżynierem, jak wykorzystuje się nowoczesne narzędzia informatyczne w procesie budowlanym, a także pokażemy jak wygląda… asfalt. Do tego specjalny quiz i możliwość wygrania płatnych staży w Grupie Unibep.

Uwaga – praktycznie przez cały dzień wszyscy chętni będą mogli sobie zrobić profesjonalne zdjęcie do CV, będzie można zapisać się na wycieczkę do jednej z największych w Europie fabryk Domów Modułowych Unihouse SA w Bielsku Podlaskim.

Pierwszy dzień odbędzie w formule hybrydowej – zajęcia będą prowadzone zarówno stacjonarnie, jak też online.

Drugi dzień to z kolei #Unikalna Olimpiada. Można będzie wygrać wyjątkowe nagrody w wyjątkowych rozgrywkach. Zagramy m.in. w grę planszową „Mistrzowie budownictwa”, grę strategiczną „Lego na Budowie”, zrobimy podchody z wykorzystaniem kodów QR, będziemy także budować mega Jengę. Zrobimy też coś pożytecznego dla naszych czworonożnych przyjaciół – razem zbudujemy budy dla psów i przekażemy je schronisku.

Gwarantujemy dobrą zabawę w #unikalnym towarzystwie. Zapraszamy do udziału studentów wszystkich kierunków na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku PB !!!!

Zapraszamy i czekamy!

Zapisy na stronie https://unibepnawbins.pb.edu.pl/