VII Konferencja Szkoleniowa Nowoczesne Technologie W Budownictwie – Wyzwania XXI Wieku 23-24 maja 2023 r.

16-05-2023

Zapraszamy do udział w VII Konferencji Szkoleniowej „Nowoczesne Technologie W Budownictwie – Wyzwania XXI Wieku Wiedza I Praktyka”, która odbędzie się 23-24 maja 2023 r. Wydarzenie towarzyszy obchodom Dni Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku. Organizatorami wydarzenia są Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Białymstoku – Partner Projektu Erasmus+ ADD-ON-SKILLS, Koordynator Projektu Erasmus+ ADD-ON-SKILLS, Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku PB oraz Podlaska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.

W ramach dwóch dni atrakcji odbędą się wykłady oraz pokazy firm. Otwarcie konferencji odbędzie się 23 maja o 10:00 na Auli im. Profesora Andrzeja Królikowskiego (budynek INNO-EKO-TECH). Pokazy odbędą się na stoiskach przed aulą oraz na parkingu przed budynkiem C Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku przez dwa dni wydarzenia. Każdy dzień rozpoczyna rejestracja uczestników pomiędzy 9:00 i 10:00.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest przesłanie niniejszego zgłoszenia faksem, pod numer: tel./fax: (85) 742 04 81 lub na adres e-mail: pzitb@bialystok.enot.pl. Można również zgłosić się tel.: (85) 742 04 81 lub tel. kom. +48/881 966 223 (Pani mgr Elżbieta Dolińska – Biuro PZITB) – do dnia 22 maja 2023 r. (poniedziałek). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w szkoleniu.

Zaproszenie (PDF, 641 KB, otworzy się w nowej karcie)

Program szczegółowy wydarzenia (PDF, 539 KB, otworzy się w nowej karcie)

Karta zgłoszenia uczestnictwa (DOC, 111 KB)